Zgłoś wydarzenie

PROJEKT WSPIERANY PRZEZ

KALENDARZ WYDARZEŃ


<<LIPIEC>>
            1
2345678
9101112131415
161718
19202122
23242526272829
3031          

PROMOCJE

Damska koszulka Dare 2b  

79Zł / 39,90 Zł

Koszulka termoaktywna Dare 2b  

79Zł / 39,90 Zł

Rusz się - samo się nie zrobiJAK ZORGANIZOWAĆ WYDARZENIE

W teorii wydaje się to całkiem proste i w praktyce również będzie jeśli zastosujesz się do prostych wskazówek poniżej:

  1. Po pierwsze trzeba mieć pomysł. Rozważ, co chcesz osiągnąć i do kogo chcesz trafić. Ustal więc docelową grupę odbiorców i realną ich ilość. Zastanów się więc czy Twój pomysł skierowany jest bardziej do dzieci, dorosłych czy ludzi starszych, a może nie ma to dużego znaczenia? Bo przecież nordic walking, bieg i pływanie można uprawiać w każdym wieku :)
  2. Określ cykliczność wydarzenia. Ważne czy ma być to duża impreza obejmująca wieś, miasto, województwo, a nawet kraj, czy też skupiająca Twoje najbliższe otoczenie.  Ważne więc by ustalić czy będzie ona odbywać się co pół roku, co rok, a może co tydzień? W piłkę nożną można trenować nawet codziennie :)
  3. Czas i lokalizacja imprezy. Przemyśl kiedy i gdzie chciałbyś realizować swój projekt. Najlepiej aby było to miejsce,  gdzie każdy uczestnik będzie miał do niego dogodny dostęp. Dobrze przeprowadzić wizję lokalną miejsca, w którym ma się odbyć impreza.
  4. Zaplanuj organizację imprezy w czasie. Dobrze ustalić sobie precyzyjnie terminy, w których realizował będziesz poszczególne etapy przygotowań m.in. ogłoszenia, przygotowanie materiałów promocyjnych, dekoracje, program rozrywkowy oraz wiele innych spraw, z którymi będziesz musiał się uporać, a które wyjdą w czasie.
  5. PAMIĘTAJ!
    Niektóre imprezy (zależy to głównie od zasięgu i liczby uczestników) wymagają specjalnych pozwoleń. Mogą one dotyczy generalnie wszystkiego, od miejsca, przez nagłośnienie po rozmieszczenie materiałów reklamowych. Załatw wszystko na długo przed rozpoczęciem eventu, oszczędzi Ci to czas, nerwy oraz trud.

    Jak widzisz wiele zależy od wielkości i zasięgu imprezy. Co piątkowy bieg z 20 osobową grupą po miejskim parku, wymaga z pewnością mniej zachodu niż regionalny festyn rekreacyjny. Nie obawiaj się jednak. Przy własnym zaangażowaniu i chęci oraz Naszej pomocy z pewnością wszystko się uda.

web © 2014-18 MM Sound & Global Net