Zgłoś wydarzenie

PROJEKT WSPIERANY PRZEZ

KALENDARZ WYDARZEŃ


<<LIPIEC>>
            1
2345678
9101112131415
161718
19202122
23242526272829
3031          

PROMOCJE

Damska koszulka Dare 2b  

79Zł / 39,90 Zł

Koszulka termoaktywna Dare 2b  

79Zł / 39,90 Zł

Rusz się - samo się nie zrobiO PROGRAMIE – JAK I KOGO WSPIERAMY

KOGO WSPIERAMY

Chcesz zorganizować zawody, regularnie spotykasz się z grupą znajomych by wspólnie pobiegać lub masz pomysł na organizację sportowego wydarzenia w miejscu, w którym mieszkasz? Jeśli robisz to bez żadnych finansowych zysków, a przyświeca Ci jeden cel – zachęcenie ludzi do działania i aktywnego spędzania wolnego czasu, chętnie wesprzemy Cię w realizacji Twojej inicjatywy!

Nie jesteśmy nastawieni na konkretne formy aktywności - zainteresuj nas swoim pomysłem na wydarzenie (jednorazowe lub odbywające się cyklicznie), a na pewno zdziałamy coś razem! Dowiedz się więcej o idei I twórcach projektu RUSZ SIĘ.

 

JAK WSPIERAMY

Ty zgłaszasz swój projekt, my pomagamy przy jego realizacji:

  • - Wskazówki. Służymy radą i wiedzą jak dobrze zorganizować imprezę sportową
  • - Wsparcie sprzętowe. Przekazujemy odzież, obuwie i akcesoria marki Regatta, a Ty ubierasz w nią obsługę i uczestników imprezy. Bierzemy też czynny udział w fundowaniu nagród - wierzymy, że dodatkowa motywacja zawsze skutkuje!
  • - Materiały reklamowe. Możemy przygotować balony i ulotki reklamowe. Wypożyczymy również flagi oraz bannery.
  • - Nagrody i upominki. W zależności od charakteru imprezy możemy zasponsorować vouchery upominkowe oraz gadżety firmowe (np. kubki, smycze, breloczki, długopisy)

 

CZEGO OCZEKUJEMY W ZAMIAN?

Chcemy promować program RUSZ SIĘ i stać się istotną częścią Twojego wydarzenia. Oczekujemy, że skorzystasz z materiałów i produktów Regatta, które Ci udostępnimy, a poprzez swoje konto w serwisie ruszsie.org przekażesz nam zdjęcia, filmy oraz relację ze zorganizowanego przez siebie wydarzenia.
Do dzieła! Czekamy na twój pomysł!


web © 2014-18 MM Sound & Global Net